Apie mus

UAB Wood Market

Tai specialistų komanda, žaliavinės medienos srityje dirbanti jau 13 metų. Per šiuos darbo metus įmonės veikla išsiplėtė už Lietuvos regiono ribų. Šiuo metu UAB Wood Market glaudžiai bendradarbiauja ir palaiko ryšius su tokiomis šalimis kaip Vokietija, Prancūzija, Belgija, Italija, Austrija bei Olandija.
Per visą gyvavimo laikotarpį įmonės veikla plėtėsi nuo prekybos žaliavine mediena iki medinių statinių konstravimo.

Šiuo metu įmonė specializuojasi šios produkcijos tiekime:

  • Žaliavinės maumedžio medienos (viengubo bei dvigubo pjovimo);
  • Obliuotos medienos (dailylentės bei terasinės lentos);
  • Maumedžio čerpių;
  • Maumedžio rąstų.

Įmonės siūloma produkcija atitinka visus Europos kokybės reikalavimus, todėl yra itin aukštos kokybės. Kitas aspektas užtikrinantis medienos kokybę - žaliava, iš kurios gaminami produktai - maumedis.

Atšiaurios oro sąlygos šį medį pavertė ypatingai atspariu atmosferos pokyčiams. Nepalankios augimui sąlygos nulėmė tokias maumedžio struktūros savybes kaip siauras rieves, tankią struktūrą, tolygų sakų pasiskirstymą tarp medžio plaušų. Šios savybės lemia tai, jog maumedis yra kieta, atspari išoriniam poveikiui, drėgmei, grybeliniams susirgimams bei vabzdžiams kenkėjams mediena. Maumedis nepūva ir yra atsparus cheminiams pažeidimams. Dėl šių priežasčių mediena puikiai tinka išoriniams darbams.